Primarul  municipiului Motru susține că a găsit, la locuința sa, aparatură de monitorizare video,  cu care ar fi fost supravegheat. Cosmin Morega dă vina pe adversarii care îi fac reclamații la instituțiile statului.  ”Casa mea a fost supravegheată luni de zile de mașini lăsate la întâmplare prin fața casei”, susține primarul. Morega spune că este […]

Citește articolul complet pe Radio Infinit Gorj →