Primarul municipiului Motru susține că a găsit, la locuința sa, aparatură de monitorizare video, cu care ar fi fost supravegheat. Cosmin Morega dă vina pe adversarii care îi fac reclamații la instituțiile statului. ”Casa mea a fost supravegheată luni de zile de mașini lăsate la întâmplare prin fața casei”, susține primarul. Morega spune că este […]
A găsit aparatură de monitorizare la locuința sa. Primar: O încercare de intimidare
Notele editorului
Primarul municipiului Motru susține că a găsit, la locuința sa, aparatură de monitorizare video, cu care ar fi fost supravegheat. Cosmin Morega dă vina pe adversarii care îi fac reclamații la instituțiile statului. ”Casa mea a fost supravegheată luni de zile de mașini lăsate la întâmplare prin fața casei”, susține primarul. Morega spune că este […]
Citește și aceste articole
Jurnal de Buzau
(UPDATE/VIDEO) COCHIRLEANCA. Vicele și familia, în vizor. Percheziții la un parc de dezmembrări auto
10 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

