Liderul Forța Dreptei, Ludovic Orban, afirmă că nu se mai simte reprezentat de președintele Nicușor Dan și că ia în calcul necesitatea demiterii acestuia din funcție. ‘Pe mine nu mă mai reprezinți. Să nu te miri dacă voi ajunge să te consider în curând cea mai mare amenințare pentru democrația din România. Și că voi […]

Citește articolul complet pe Ecopolitic →