Pe Arena Naţinală nu s-a mai jucat din luna mai, atunci când au fost programate mai multe concerte. Acum, FCSB şi Dinamo primesc o altă lovitură. Nici în septembrie nu se va putea juca aici, pentru că pe Arenă este programat evenimentul Asia Fest. „ASIA FEST, primul festival din Europa Centrală de Sud-Est care promovează […]

The post FCSB și Dinamo nu pot juca pe Arena Naţională în septembrie din cauza unui festival culinar appeared first on Antena Sport.

Citește articolul complet pe As →