Mario Mihai (27 de ani), fost jucător la FCSB, s-a lăsat de fotbal și trece prin momente dificile în viața personală. Fostul fundaș stânga a ajuns în sala de judecată, fiind reclamat de mama copilului său pentru violență domestică.
În august 2016, în urmă cu 10 ani, Mario Mihai debuta în Liga 1 la FCSB. Laurențiu Reghecampf, pe atunci antrenorul roș-albaștrilor, l-a trimis în teren la meciul cu Poli Iași, scor 1-1. …
Fosta speranță de la FCSB a ajuns sala de judecată: „Din cauza drogurilor mi-am pierdut cariera”
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Mario Mihai (27 de ani), fost jucător la FCSB, s-a lăsat de fotbal și trece prin momente dificile în viața personală. Fostul fundaș stânga a ajuns în sala de judecată, fiind reclamat de mama copilului său pentru violență domestică.
În august 2016, în urmă cu 10 ani, Mario Mihai debuta în Liga 1 la FCSB. Laurențiu Reghecampf, pe atunci antrenorul roș-albaștrilor, l-a trimis în teren la meciul cu Poli Iași, scor 1-1. …
Citește și aceste articole
Jurnalul Național
Drama fostului fotbalist de la FCSB. Declarații într-un dosar de violență domestică: „Drogurile mi-au distrus cariera”
22 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

