Anca Țurcașiu a mers în Paris alături de partenerul ei, Călin Șerban. Cei doi au petrecut momente de neuitat și și-au declarat public iubirea unul față de celălalt. Actrița a publicat mai multe imagini din vacanța sa și se declară extrem de fericită că a reușit să facă o plimbare cu barca pe Sena.

Citește articolul complet pe Click →