TIMIȘOARA. La prima probă din cadul Evaluării Naționale, cea de Limba și Literatura Română, peste 100 de absolvenți de clasa a VIII-a au lipsit, potrivit datelor prezentate de Inspectoratul Școlar. CITEȘTE ȘI: Se apropie de 75% realizare lucrările pe cel mai avansat tronson din magistrala CFR care se modernizează în vestul României. Ultimele imagini de […]

Articolul Peste 100 de absolvenți de gimnaziu au ‘chiulit’ de la Evaluarea Națională, în Timiș apare prima dată în Opinia Timisoarei.

Citește articolul complet pe Opinia Timisoarei →