Andreea Bănică a făcut anunțul despre mariajul ei cu Lucian Mitrea, marcând împlinirea a 18 ani de la nuntă. Cântăreața a fost mereu deschisă cu fanii ei, abordând deschis atât reușitele, cât și provocările din viața de cuplu.

Articolul Andreea Bănică a făcut anunțul după 18 ani de căsnicie: „Timpul m-a învățat că iubirea adevărată nu stă în promisiuni mari” apare prima dată în Romania TV.

Citește articolul complet pe Romaniatv →