Andreea Bănică și Lucian Mitrea trăiesc o frumoasă poveste de dragoste încă de pe vremea când erau doi adolescenți. Un exemplu de stabilitate într-o lume în care tot mai puține cupluri reușesc să-și scrie în continuare povestea și după mulți ani. În ziua aniversării a 18 ani de căsnicie, artista a transmis un mesaj emoționant […]

Post-ul Anunțul făcut de Andreea Bănică după 18 ani de căsnicie. „Am rămas prieteni, parteneri” apare prima dată în Libertatea pentru femei.

Citește articolul complet pe Libertateapentrufemei →