Ludovic Orban îl acuză pe președintele Nicușor Dan de „trădare” într-un nou mesaj postat de rețelele de socializare și spune că va începe să susțină „necesitatea demiterii tale din funcția pe care ai ajuns să o ocupi mințindu-ne pe noi”. „Nicușor! Te-am susținut ca să lupți alături de noi contra lor. Contra pesediștilor, ale căror […]

Articolul Ludovic Orban: „Nicușor! Pe mine nu mă mai reprezinți” apare prima dată în Monitorul Expres – Stiri Brasov.

Citește articolul complet pe Monitorul Expres Brasov →