Două fete din Oradea s-au electrocutat la un aparat de jocuri din ștrandul Băile Felix și au fost transportate la spital, autoritățile investighează incidentul

Duminică, 21 iunie 2026, două fete din Oradea, în vârstă de 9 și 11 ani, au fost transportate la spital după ce s-au electrocutat la un aparat de jocuri dintr-un ștrand din Băile Felix. Incidentul a avut loc în jurul orei 18:00, în incinta unui spațiu de divertisment din cadrul ștrandului. Potrivit Poliției Bihor, fetița […]

Citește articolul complet pe Orademedias →