Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Golazo →Mărturie șocantă „Din cauza drogurilor mi-am pierdut cariera”. Confesiunea în instanță a fostului puști-minune debutat de Reghecampf la FCSB și dorit de Hagi
Notele editorului
În 2016, Mario Mihai era văzut drept unul dintre cele mai mari talente ale academiei FCSB din ultimul deceniu, debutând în Liga 1 la doar 17 ani sub comanda lui Laurențiu Reghecampf și fiind dorit la un moment dat de Gică Hagi.
Citește și aceste articole
Gazeta Sporturilor
Fosta speranță de la FCSB a ajuns sala de judecată: „Din cauza drogurilor mi-am pierdut cariera”
22 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

