Un tânăr de 18 ani, care se afla în stare de ebrietate și nu avea permis de conducere, a intrat cu motocicleta într-o mașină a Poliției aflată în misiune. Accidentul a avut duminică, 22 iunie, în localitatea Mărinești din raionul Sângerei. Potrivit oamenilor legii, tânărul conducea o motocicletă neînmatriculată și s-a tamponat în autospeciala de […]
Articolul Accident la Sângerei: Un tânăr beat și fără permis a intrat cu motocicleta într-o mașină a Poliției apare prima dată în Vocea Basarabiei.
Citește articolul complet pe Vocea Basarabiei (Rep. Moldova) →

