Clujenii reclamă câinii fără stăpâni sau cei fără lesă reprezintă un pericol cât se poate de reaL la adresa siguranței cetățenilor. Nu este pentru prima dată când cetățenii Clujului reclamă prezența acestor câini în spații publice din oraș. De asemenea, publicația noastră a scris recent despre câini și cai care transformă Bulevardul Muncii într-un „vest […]

Articolul Clujenii reclamă prezența câinilor periculoși în parcurile din oraș apare prima dată în Ziar Gazeta de Cluj.

Citește articolul complet pe Gazeta de Cluj →