Un motociclist de 18 ani, aflat în stare de ebrietate, s-a izbit într-o mașină de poliție care se deplasa la o chemare. Impactul s-a produs în seara zilei de ieri, în localitatea Mărinești din raionul Sângerei, comunică MOLDPRES.

Potrivit Inspectoratului General al Poliției, tânărul, aflat în stare de ebrietate și fără permis de conducere, &icirc…

Citește articolul complet pe Moldpress - R. Moldova →