Două fetiţe, una de 9 ani şi una de 11 ani, s-au electrocutat, duminică, într-un ştrand din Băile Felix, în timp ce una dintre ele folosea un simulator de motocicletă, care funcţiona pe bază de fise. “La data de 21 iunie a.c., la ora 18.13, Inspectoratul de Poliţie Judeţean Bihor a fost sesizat, prin S.N.U.A.U. […]
The post Două fetiţe, una de 9 ani şi una de 11 ani, s-au electrocutat într-un ştrand din vestul țării appeared first on Ziua de Vest.

