Spitalul Județean de Urgență Bacău a demarat procedurile pentru ocuparea mai multor funcții de conducere din cadrul unității medicale. Potrivit documentelor făcute publice de consilierul județean dr. Geta Drăghici, vor fi organizate concursuri pentru șefi de secție, șefi de laborator și șefi de serviciu. Concursurile vizează Secțiile Chirurgie Generală, Pediatrie, Boli Infecțioase Copii, Oncologie Medicală, […]
Articolul Spitalul Județean de Urgență Bacău scoate la concurs funcții de conducere pentru 18 secții și laboratoare a fost publicat in Ziarul de Bacău.

