23 de lideri din PNL au semnat o scrisoare de protest prin care contestă deciziile luate la Congresul Extraordinar de duminică. „Facțiunea Conservatoare” acuză că Bolojan distruge democrația internă, scrie gandul.ro. Semnatarii scrisorii explică faptul că selecția delegaților de la Congres a fost abuzivă. Ei susțin că organizatorii au lăsat deoparte membrii care nu sunt de […]
23 de lideri din PNL au semnat o scrisoare de protest prin care contestă deciziile luate la Congresul Extraordinar
Notele editorului
23 de lideri din PNL au semnat o scrisoare de protest prin care contestă deciziile luate la Congresul Extraordinar de duminică. „Facțiunea Conservatoare” acuză că Bolojan distruge democrația internă, scrie gandul.ro. Semnatarii scrisorii explică faptul că selecția delegaților de la Congres a fost abuzivă. Ei susțin că organizatorii au lăsat deoparte membrii care nu sunt de […]
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

