FCSB s-a reunit luni dimineață, începând cu ora 7:30, pentru vizita medicală. Jucătorii roș-albaștrilor s-au întâlnit la Chiajna, unde și Dinamo se reunise săptămâna trecută.
Jucătorii de la FCSB au fost așteptați de câțiva suporteri la Chiajna. Roș-albaștrii au dat autografe copiilor și au făcut poze cu doritorii. …

Citește articolul complet pe Gazeta Sporturilor →