După remiza cu Egipt, naţionala Belgiei s-a poticnit şi cu Iranul, la Los Angeles, terminând meciul fără goluri. Asiaticii au marcat totuşi în prima repriză, dar golul a fost anulat pentru ofsaid, deşi explicaţia nu stă în picioare. Belgienii au jucat din minutul 66 în inferioritate numerică, după ce Ngoy a fost eliminat pentru fault […]

Citește articolul complet pe Cuvantul Libertatii →