Fostul premier și fostul președinte al PNL, Ludovic Orban, a avut o intervenție sonoră la Congresul Extraordinar al PNL de duminică. Actualmente președinte al formațiunii Forța Dreptei, care va fi absorbită de PNL, Orban a făcut o serie de declarații lacrimogene marcate de revenirea în sânul partidului care l-a consacrat, scrie gandul.ro. Pe un ton exuberant […]

Citește articolul complet pe Ecopolitic →