Gazeta de Cluj a intrat în posesia unor documente care ridică semne de întrebare serioase asupra modului în care funcționează piața energiei din România și asupra eficienței instituțiilor care ar trebui să o supravegheze. La aproape două decenii după ce clasa politică promitea că va elimina influența „băieților deștepți” din energie, realitatea din piață pare […]
Articolul Cum au plătit românii energie de 100 de ori mai scumpă „băieților deștepți” în luna aprilie apare prima dată în Ziar Gazeta de Cluj.

