Alexander Zverev a părăsit turneul ATP 500 de la Halle după o înfrângere dramatică în fața lui Taylor Fritz. Deși a avut probleme fizice și a primit îngrijiri pentru spate, Zverev a explicat că adevărata dificultate a fost o eroare a senzorului de monitorizare a glicemiei, care i-a afectat performanța. Alexander Zverev a părăsit turneul …
Articolul Zverev dezvăluie adevărata problemă: am injectat prea mult! apare prima dată în Main News.

