Doi bărbați din Cugir, trimiși în judecată după ce au spart o casă. Ce au reușit să fure din locuință

Doi bărbați au fost recent trimiși în judecată după ce au pus mâna pe o rangă și au spart o locuință din Cugir. Deși fapta a avut loc în 2023, cei doi au fost trimiși în judecată la jumătatea anului 2026.  Pe scurt dosarul a trecut de s

Citește articolul complet pe Alba24 →