Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Bihoreanul →Bihorel: Mașini puteți parca, dar oameni ba?
Notele editorului
Pe măsură ce crește nivelul de trai, apare un fenomen ciudat: locurile de parcare de la parterul blocurilor se transformă în locuințe. Primăria s-a scandalizat, pentru că e deranj în acte, dar oamenii se simt nedreptățiți: adică unde au voie mașinile nu au voie oamenii?
Citește și aceste articole
Obiectiv Argesean
Anunțul momentului pentru locuitorii din Curtea de Argeș! Ce se întâmplă cu locurile de parcare?
27 mai 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

