Dragoș Pîslaru, propus pentru funcția de vicepreședinte al PNL, a susținut, duminică, un discurs la Congresul Extraordinar al partidulu în care a amintit de perioada în care s-a înscris pentru prima dată în Partidul Național Liberal. Acesta a declarat că este onorat să revină și să pună umărul la noua construcție.
„Sunt un fel de fiu rătăcitor”. Pîslaru, mesaj după întoarcerea în PNL: „Onorat să revin, să pun umărul la această construcție”
Notele editorului
Dragoș Pîslaru, propus pentru funcția de vicepreședinte al PNL, a susținut, duminică, un discurs la Congresul Extraordinar al partidulu în care a amintit de perioada în care s-a înscris pentru prima dată în Partidul Național Liberal. Acesta a declarat că este onorat să revină și să pună umărul la noua construcție.
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

