Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Adevărul →Marius Budăi îi pune în aceeași oală pe Veștea și Bolojan: „România are nevoie de un Guvern care să pună omul în centrul deciziilor”
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Deputatul PSD Marius Budăi a declarat duminică că România are nevoie de un Guvern care să lucreze pentru cetățeni și să pună omul în centrul deciziilor. El a mai spus că social-democrații sunt pregătiți să acorde sprijin parlamentar viitorului Executiv.
Citește și aceste articole
Jurnalul Național
Ultimatum de la PSD pentru viitorul premier! Marius Budăi: „Nu votăm pe oricine”
21 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

