Primarul Reșiței, Ioan Popa, face parte din noua echipă cu care Ilie Bolojan candidează pentru șefia PNL, în cadrul Congresului Extraordinar de la București, care va avea loc astăzi. Ilie Bolojan și-a depus candidatura pentru funcția de președinte al PNL, alături de moțiunea „Modernizare cu Rădăcini” și de echipa de conducere care va fi supusă […]

Citește articolul complet pe Expres de Banat →