Un autoturism şi o ambulanţă care transporta la spital un copil au fost implicate, duminică dimineaţă, într-un accident produs la ieşirea din oraşul Hârlău spre Iaşi. Şoferul autoturismului a fost rănit, fiind transportat la spital. Totodată, copilul şi însoţitorul său au fost preluaţi de o altă ambulanţă pentru a fi duşi la o unitate medicală.

Citește articolul complet pe News.ro →