Ministerul Sănătății a publicat, duminică, pe pagina de Facebook, o serie de recomandări pentru populație, în contextul codului galben de caniculă în mai multe regiuni ale țării. „Temperaturile extreme pun o presiune mare pe organismul nostru. Pentru a trece cu bine peste valul de căldură și a te proteja, urmează măsurile simple, dar vitale, recomandate […]

© G4Media.ro.

Citește articolul complet pe G4Media →