Patru adolescenţi au fost filmaţi zilele trecute de un participant la trafic în timp ce se deplasau pe carosabil câte doi pe o trotinetă electrică pe strada Albinelor din Carei, riscând să devină victime ale unor accidente rutiere. Adolescenţii nu purtau niciunul cască sau alt echipament de protecţie. Cea de-a doua trotinetă care apare în […]

Citește articolul complet pe Opinia de Carei →