„Dacă fiecare dintre noi avem grijă de spațiile verzi, vom avea un loc în care să ne simțim bine și să trăim în armonie cu natura”, spune primarul Emil Boc, care o oferit un exemplu de responsabilitate civică în contextul în care administrația locală pune la bătaie 1 milion de lei pentru premierea participanților din cadrul concursului de curățenie dintre asociațiile de proprietari.

Citește articolul complet pe Monitorul de Cluj →