TIMIS. Să recunoaștem: vara s-a instalat serios, temperaturile cresc, iar pubela neagră pentru deșeuri reziduale începe să dezvolte o „personalitate” proprie… și un miros destul de greu de ignorat. Nimeni nu își dorește o mică armă olfactivă în fața curții. Vestea bună? Săptămâna viitoare (22 – 26 iunie 2026), recipientele din Dumbrăvița primesc un tratament […]

Articolul De la Bruxelles și Budapesta, până pe Saturn și Venus: Pubelele din Dumbrăvița merg la SPA săptămâna viitoare! apare prima dată în Opinia Timisoarei.

Citește articolul complet pe Opinia Timisoarei →