Preşedintele Nicuşor Dan a declarat, vineri, despre criza politică, că el nu face jocuri de partid, pentru că nu este mandatul lui. El a precizat că suntem după şase săptămâni de când guvernul a căzut, deşi nu trebuia să cadă, şi a precizat că a avut o încercare cu Tomac, iar din dialogul repetat cu […]

Articolul Nicuşor Dan: Eu nu fac jocuri de partid, nu e mandatul meu / Guvernul nu trebuia să cadă apare prima dată în PS News.

Citește articolul complet pe PS News →