Doi directori din cadrul Direcţiei Sanitare Veterinare şi pentru Siguranţa Alimentelor (DSVSA) Arad, dar şi un medic veterinar, au fost puşi sub control judiciar pentru 60 de zile, de procurorii DNA, care fac cercetări pentru infracţiuni de abuz în serviciu şi luare de mită. Potrivit unui comunicat de presă transmis, vineri, de DNA, directorul executiv […]
The post Doi directori din DSVSA Arad şi un veterinar, puşi de DNA sub control judiciar într-o anchetă appeared first on Actualitati-Arad.

