Conducerea unui autovehicul pe drumurile publice, fără a deține permis de conducere reprezintă o infracțiune care poate avea consecințe grave asupra siguranței traficului rutier. Cu toate acestea, joi, 18 iunie a.c., polițiștii din cadrul Poliției Municipiului Baia Mare au oprit pe bulevardul Regele Mihai I, din municipiu, un autoturism la volanul căruia se afla un […]

Source

Citește articolul complet pe eMaramures →