Bilete la metrou nu se mai scumpesc de la 1 iulie. Ministrul interimar al Transporturilor, Radu Miruță, a decis anularea creșterii tarifului de la 5 la 7 lei. Anterior, Radu Miruță a suspendat ordinul de ministru, dat de Ciprian Șerban în ultima sa zi de mandat, cu 60 de zile. Într-o conferință de presă, ministrul […]
The post Nu se mai scumpesc biletele la metrou. Ministrul Transporturilor a decis anularea creșterii tarifelor appeared first on Buletin de București.

