S-a decis: biletele la metrou nu vor crește. Ministrul interimar al Transporturilor, Radu Miruță, a făcut anunțul astăzi, 19 iunie. Cartela de metrou rămâne cu același preț Bucureștenii au primit vestea: biletele la metrou nu […]
Articolul ESENȚIAL | Oficial, călătoria cu metroul nu se scumpește, prețul rămâne de 5 lei. Actualul ministru al Transporturilor a anulat ordinul fostului apare prima dată în B365.

