La 16-17 iunie 2026, reprezentanții Cancelariei de Stat, care este Autoritate Națională pentru programele Interreg în Republica Moldova, au participat la cea de-a 11-a reuniune a Comitetului de Monitorizare al Programului Interreg Europe 2021-2027 și la cea de-a 2-a reuniune a Comitetului de Programare pentru viitorul Program Interreg Europe 2028-2034. Evenimentele s-au desfășurat la Copenhaga,…

Citește articolul complet pe Moldpress - R. Moldova →