Cea mai mare unitate medicală din județul Buzău urmează să beneficieze de cel mai amplu proces de consolidare și eficientizare energetică, prin Programul național de investiții pentru consolidarea spitalelor „Mihail Cantacuzino”, cu o valoare de peste 60 de milioane de euro. Ieri, după ședința extrardinară a Consiliului Județean Buzău, în cadrul căreia a fost dat […]

Citește articolul complet pe Jurnal de Buzau →