
Doi bărbați au fost reținuți de polițiști, fiind bănuiți că ar fi sustras suma de 23.000 de lei și mai multe bunuri dintr-un autoturism aflat în municipiul Toplița. Poliția Municipiului Toplița a fost sesizată, la data de 17 iunie 2026, de un bărbat în vârstă de 30 de ani, care a reclamat că din autoturismul […]
Sursa: Ziar Harghita.

