Alternanța dintre ploile abundente și temperaturile ridicate din ultima perioadă a favorizat dezvoltarea accelerată a vegetației în toate zonele orașului Geoagiu. Pentru a preveni aspectul neîngrijit al domeniului public, primarul Ovidiu Vlad a anunțat mobilizarea zilnică a echipelor edilitare în teren, într-o amplă campanie de cosire a ierbii, toaletare și igienizare. Pe lângă angajații Primăriei […]
Acest articol Campanie intensă de înfrumusețare la Geoagiu: Echipele primăriei și beneficiarii VMI, pe teren pentru întreținerea spațiilor verzi a aparut prima data in Servuspress.

