O nouă etapă importantă pentru proprietarii de terenuri din Sibiu a fost finalizată cu succes. Începând de luni, 22 iunie, aproape 1.900 de sibieni sunt așteptați la sediul municipalității pentru a-și ridica, în mod gratuit, extrasele de carte funciară (CF). Documentele au fost emise în cadrul Programului Național de Cadastru și Carte Funciară (PNCCF), un […]

Source

Citește articolul complet pe Sibiu News →