COMUNICAT DE PRESĂ: În data de 17 iunie 2017, Colegiul Tehnic „Gheorghe Asachi” a găzduit o nouă ediție a concursului GASTROFEST. Produsul vizat anul acesta a fost înghețata, iar elevii participanți la concurs, alături de profesorii coordonatori, au avut prilejul, în perioada 11-17 iunie 2026, să realizeze un adevărat festival al înghețatei cu tema ICE […]

Articolul FOTO! Focșani. Festivalul înghețatei, la Colegiul Tehnic „Gheorghe Asachi”  apare prima dată în Monitorul de Vrancea.

Citește articolul complet pe Monitorul de Vrancea →