Constănțenii și turiștii sunt invitați să petreacă din nou un weekend fără mașini în centrul orașului. În perioada 20–21 iunie, bulevardul Tomis va fi transformat în zonă pietonală, oferind mai mult spațiu pentru plimbări, relaxare și socializare. Pentru desfășurarea evenimentului, circulația rutieră va fi închisă pe bulevardul Tomis, între bulevardul Mamaia și strada Traian, începând […]

Citește articolul complet pe Observator de Constanta →