Petrișor Peiu, liderul senatorilor AUR, a declarat, joi, într-o intervenție telefonică la Antena 3 în jurul orei 13.45, că în urmă cu o oră a primit un telefon „de la un domn din PSD”, pentru a fi întrebat dacă vrea să participe la programul de guvernare. „Acum o oră am primit un telefon dacă vreau […]

© G4Media.ro.

Citește articolul complet pe G4Media →