Două cazuri de conducere sub influența alcoolului au fost constatate miercuri, 17 iunie, de polițiștii harghiteni, în municipiile Odorheiu Secuiesc și Gheorgheni. Primul șofer a fost depistat în jurul orei 07:30, pe strada Hunyadi János din Odorheiu Secuiesc. Bărbatul, în vârstă de 45 de ani și domiciliat în municipiu, a fost testat de polițiștii Biroului […]

Sursa: Ziar Harghita.

Citește articolul complet pe Ziar Harghita →