În vederea eliminării unei avarii apărute la rețeaua principală de apă din Reșița, se va sista furnizarea apei potabile astăzi: 18.06.2026, de la ora 11:30 până la remediere. Vor fi afectați consumatorii de pe Bld. Republicii (bl.23 și bl.25), aleea Buhui, aleea Breazova. Lucrarea va fi executată în intervalul orar specificat de către personalul SC […]

Citește articolul complet pe Expres de Banat →