Sindicaliștii din Complexul Energetic Oltenia privesc cu ochi buni o eventuală revenire a lui Bogdan Ivan pe postul de ministru al Energiei. ”Dacă va fi dumnealui, va ști ce are de făcut” afirmă Jan Popescu, președintele executiv al Sindicatului Mine Energie Oltenia. Acesta spune că, până la jumătatea lunii iulie, CEO trebuie să primească răspuns […]
Lider CEO: Dacă va fi Ivan, va ști ce are de făcut. La jumătatea lunii iulie ar trebui să primim răspunsul
Notele editorului
Sindicaliștii din Complexul Energetic Oltenia privesc cu ochi buni o eventuală revenire a lui Bogdan Ivan pe postul de ministru al Energiei. ”Dacă va fi dumnealui, va ști ce are de făcut” afirmă Jan Popescu, președintele executiv al Sindicatului Mine Energie Oltenia. Acesta spune că, până la jumătatea lunii iulie, CEO trebuie să primească răspuns […]
Citește și aceste articole
Gazeta de Bistrita
Bogdan Ivan a vorbit despre demisia din Guvern și disciplina de partid
3 iunie 2026
Radio Infinit Gorj
Ar fi preferat-o pe Corina Popescu la Ministerul Energiei. „Cunoștea mai bine sistemul”
12 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

