Potrivit estimărilor, câteva mii de consumatori din județul Arad au rămas fără furnizor de energie electrică după ce Autoritatea Națională de Reglementare în domeniul Energiei (ANRE) a retras licența de furnizare a societății GRENERG SRL. Conform unui comunicat de presă, Comitetul de Reglementare al Autorității Naționale de Reglementare în domeniul Energiei a aprobat  retragerea licenței

The post Mii de consumatori de energie electrică din județul Arad au rămas fără furnizor. Ce pot face aceștia appeared first on NewsAr.ro.

Citește articolul complet pe News Arad →