
Potrivit estimărilor, câteva mii de consumatori din județul Arad au rămas fără furnizor de energie electrică după ce Autoritatea Națională de Reglementare în domeniul Energiei (ANRE) a retras licența de furnizare a societății GRENERG SRL. Conform unui comunicat de presă, Comitetul de Reglementare al Autorității Naționale de Reglementare în domeniul Energiei a aprobat retragerea licenței
The post Mii de consumatori de energie electrică din județul Arad au rămas fără furnizor. Ce pot face aceștia appeared first on NewsAr.ro.

