ALERTĂ MAXIMĂ! Vine URGIA peste România: Temperaturi de 40 de grade și fenomenul PERICULOS care LOVEȘTE aceste ZONE! Continentul european se confruntă cu o nouă perioadă de caniculă, la doar câteva săptămâni după un val de căldură extremă care a provocat decese. Potrivit informațiilor publicate, Agenția spaniolă de meteorologie (AEMET) a activat deja codul galben […]

Citește articolul complet pe Obiectiv Argesean →